USŁUGI KSIĘGOWE

Firma

Biuro rachunkowe „Kam” Buchalteria powstało z myślą o klientach szukających nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie obsługi księgowej.
Zależy nam szczególnie na dostosowaniu współpracy zgodnie z indywidualnymi potrzebami przedsiębiorców poprzez możliwości współpracy w formie zdalnej lub prowadzenie obsługi księgowej w biurze przedsiębiorcy przy zastosowaniu nowoczesnych systemów komputerowych.

Głównym założeniem naszego biura rachunkowego jest wyspecjalizowana obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. Świadcząc usługi rachunkowo-księgowe na rzecz różnych podmiotów, zdobyliśmy doświadczenie oraz wprowadziliśmy własne sposoby współpracy z Klientem. Potrafimy dostosować się do specyfiki firmy, unikamy schematycznego podejścia do Klienta, co niewątpliwie stanowi istotny atut dla naszego biura rachunkowego. Zapewniamy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy), prowadzimy w Państwa imieniu.

Jesteśmy, zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. Ubezpieczenie to zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług.

Nasze ceny za usługi są uzgadniane indywidualnie z Klientem, zależą w głównej mierze od stopnia pracochłonności. Stałym klientom oferujemy dodatkowe bonusy, a przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność gospodarczą pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Z poważaniem

Aneta Mackiewicz

kam-buchalteria-bialystok-01-001